Płyta grzewcza 0,23 kW, 544x338x46 mm, biały, inox | BARTSCHER, WP230S-EB 1/1
bartscher Kod produktu: 114371
brutto
Status 14 dni
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych!
Napisz do nas [email protected]
Negocjuj cenę
lub zamów telefonicznie 333 00 11 00
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji
Pon. - Pt. 8:00-17:00, Sob. 9:00-14:00
Kalkulator leasingu
Weź kredyt lub leasing
szerokość : 544 mm
wysokość : 46 mm
moc całkowita : 0.23 kW
Przewiń do specyfikacji
  • Opis
  • Dane techniczne
  • Opinie
  • GPSR - informacje
Opis
Dane techniczne
Opinie
Opinie produktu "Płyta grzewcza 0,23 kW, 544x338x46 mm, biały, inox | BARTSCHER, WP230S-EB 1/1"