Noga do regału 373, 32x373x1700 mm | RMGASTRO, N373/1700
rmgastro Kod produktu: 00001582
brutto
Status 5 dni
Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych!
Napisz do nas [email protected]
Negocjuj cenę
lub zamów telefonicznie 333 00 11 00
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji
Pon. - Pt. 8:00-17:00, Sob. 9:00-14:00
Kalkulator leasingu
Weź kredyt lub leasing
długość : 32 mm
szerokość : 373 mm
wysokość : 1700 mm
Przewiń do specyfikacji
  • Opis
  • Dane techniczne
  • Do pobrania
  • Opinie
  • GPSR - informacje
Opis
Noga do regału 373
Dane techniczne
Do pobrania
Opinie
Opinie produktu "Noga do regału 373, 32x373x1700 mm | RMGASTRO, N373/1700"
Brak opinii!
GPSR - informacje
Odpowiedzialność za produkt
Nazwa firmy: RM GASTRO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Sportowa 15A