Szufelka 2 l | DALO LINDEN, T-1037-120
dalo linden Kod produktu: T-1037-120
Produkt niedostępny!
brutto
Status Niedostępny
Kalkulator leasingu
Weź kredyt lub leasing
długość : 360 mm
średnica : 120 mm
pojemność : 2 l
Przewiń do specyfikacji
  • Opis
  • Dane techniczne
  • Do pobrania
  • Opinie
  • GPSR - informacje
Opis
Szufelka wykonana z wysokopolerowanej stali nierdzewnej 18/10.
Dane techniczne
Do pobrania
Opinie
Opinie produktu "Szufelka 2 l | DALO LINDEN, T-1037-120"
Brak opinii!
GPSR - informacje
Odpowiedzialność za produkt
Nazwa firmy: DaloLindén AB
ul. Silkesvägen 27
331 53 VÄRNAMO, Sweden