Szufelka 1 l | DALO LINDEN, T-1037-100
dalo linden Kod produktu: T-1037-100
Produkt niedostępny!
90 ,50
brutto
Status Niedostępny
Kalkulator leasingu
Weź kredyt lub leasing
długość : 330 mm
średnica : 100 mm
pojemność : 1 l
Przewiń do specyfikacji
  • Opis
  • Dane techniczne
  • Do pobrania
  • Opinie
  • GPSR - informacje
Opis
Szufelka wykonana z wysokopolerowanej stali nierdzewnej 18/10.
Dane techniczne
Do pobrania
Opinie
Opinie produktu "Szufelka 1 l | DALO LINDEN, T-1037-100"
Brak opinii!
GPSR - informacje
Odpowiedzialność za produkt
Nazwa firmy: DaloLindén AB
ul. Silkesvägen 27
331 53 VÄRNAMO, Sweden