Stanowisko grzewcze z płytą neutralną 1,6 kW, 1000x750x880 mm | STALGAST, ST230101
stalgast Kod produktu: ST230101
brutto
Status 14 dni
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych!
Napisz do nas [email protected]
Negocjuj cenę
lub zamów telefonicznie 333 00 11 00
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji
Pon. - Pt. 8:00-17:00, Sob. 9:00-14:00
Kalkulator leasingu
Weź kredyt lub leasing
długość : 750 mm
szerokość : 1000 mm
wysokość : 880 mm
Przewiń do specyfikacji
  • Opis
  • Dane techniczne
  • Do pobrania
  • Opinie
  • GPSR - informacje
Opis
• wnętrze korpusu z jedną, przestawną, perforowaną półką
• sterowane termostatem w zakresie 30-70°C
• moc elektryczna przy wymiarze:
1000-1300 mm – 1600 W
1400-1500 mm – 2000 W
• zasilanie 230V, 50 Hz
• system łączenia blatów na włos z innymi urządzeniami z linii
Dane techniczne
Do pobrania
Opinie
Opinie produktu "Stanowisko grzewcze z płytą neutralną 1,6 kW, 1000x750x880 mm | STALGAST, ST230101"