Nadstawka podwójna grzewcza 767x540x700 mm | STALGAST, ST254081
stalgast Kod produktu: ST254081
brutto
Status 14 dni
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych!
Napisz do nas [email protected]
Negocjuj cenę
lub zamów telefonicznie 333 00 11 00
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji
Pon. - Pt. 8:00-17:00, Sob. 9:00-14:00
Kalkulator leasingu
Weź kredyt lub leasing
długość : 540 mm
szerokość : 767 mm
wysokość : 700 mm
Przewiń do specyfikacji
  • Opis
  • Dane techniczne
  • Do pobrania
  • Opinie
  • GPSR - informacje
Opis
• promienniki HALOTHERM
• szyba nadstawy wykonana ze szkła hartowanego
• półki wykonane ze stali nierdzewnej
• wyłącznik umieszczony w dolnej półce po prawej stronie (od strony obsługi)
• zasilanie elektryczne wyprowadzone po prawej stronie
• zasilanie 230V, 50 Hz
Dane techniczne
Do pobrania
Opinie
Opinie produktu "Nadstawka podwójna grzewcza 767x540x700 mm | STALGAST, ST254081"