Kuchenka mikrofalowa 2,6 kW, 464x557x368 mm | SAMSUNG, MJ26A6091
samsung Kod produktu: 610196
brutto
Status 14 dni
Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych!
Darmowa dostawa
Napisz do nas [email protected]
Negocjuj cenę
lub zamów telefonicznie 333 00 11 00
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji
Pon. - Pt. 8:00-17:00, Sob. 9:00-14:00
Kalkulator leasingu
Weź kredyt lub leasing
długość : 557 mm
szerokość : 464 mm
wysokość : 368 mm
Przewiń do specyfikacji
  • Opis
  • Dane techniczne
  • Do pobrania
  • Opinie
  • GPSR - informacje
Opis
Beztalerzowa kuchenka mikrofalowa wyposażona w dwa magnetrony
Dane techniczne
Do pobrania
Opinie
Opinie produktu "Kuchenka mikrofalowa 2,6 kW, 464x557x368 mm | SAMSUNG, MJ26A6091"