Kocioł warzelny pośredni elektryczny 80 l, 12,5 kW z automatycznym napełnianiem, 800x700x900 mm | KROMET, 700.BEK-80AN
kromet Kod produktu: 700.BEK-80AN
brutto
Status 28 dni
Wysyłka w ciągu 28 dni roboczych!
Darmowa dostawa
Napisz do nas [email protected]
Negocjuj cenę
lub zamów telefonicznie 333 00 11 00
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji
Pon. - Pt. 8:00-17:00, Sob. 9:00-14:00
Kalkulator leasingu
Weź kredyt lub leasing
długość : 700 mm
szerokość : 800 mm
wysokość : 900 mm
Przewiń do specyfikacji
  • Opis
  • Dane techniczne
  • Do pobrania
  • Opinie
  • GPSR - informacje
Opis
Kotły elektryczne wykonane są z wysokogatunkowych stali nierdzewnych. Płyta robocza wykonana ze stali kwasoodpornej AISI 304 o grubości ≠ 1,5 mm, dno zbiornika z polerowanej stali kwasoodpornej AISI 316L. System grzania pośredniego uniemożliwia przypalenie przygotowywanych potraw. Kocioł wyposażony jest w system automatycznego napełniania wodą, przestrzeni między płaszczami. Duży zawór spustowy umożliwia szybkie przelanie zup do innych naczyń. Urządzenie wyposażone w zawór bezpieczeństwa.
Dane techniczne
Do pobrania
Opinie
Opinie produktu "Kocioł warzelny pośredni elektryczny 80 l, 12,5 kW z automatycznym napełnianiem, 800x700x900 mm | KROMET, 700.BEK-80AN"